Konfekce? Ne, díky...

10. září 2013 | 22.15 | rubrika: Rozumy

pásek konfekčníPředem bych ráda upozornila možné rýpaly, že tento článek není psán s úmyslem útočit na jedince, kteří se řídí módními trendy a kteří nemohou vystát pouhé pomyšlení na to, že by se měli obléct do něčeho, co již vyšlo z "módy". Ať se každý obléká, jak sám uzná za vhodné. Nemám potřebu urážet někoho podle způsobu oblékání, i když se mi nemusí dvakrát zamlouvat. Často vídám osoby, které jsou si podobné jako vejce vejci, které nemají špetku fantazie a přesto o sobě tvrdí, jak jsou originální. Bohužel, právě takoví jedinci mají často tendence urážet osoby, které se něčím odlišují. Abych byla upřímná, je mi to už jedno. Kdybych měla řešit každou hloupou poznámku, kterou kdejaký primitiv na ulici utrousí, asi bych neměla na nic jiného čas.

Proč jsem se tedy rozhodla napsat tento článek? Chtěla bych říci konfekci NE. Nahlas. A nejen to. Především bych ráda pokukázala na "kvalitu" některých konfekčních výrobků.

Proč právě second-hand (a DIY) ...?

10. duben 2013 | 20.06 | rubrika: Rozumy

ruce

... aneb "Kdo hledá, najde."


Vím a moc dobře si uvědomuji, že to, co se právě chystám psát, již bylo mnohokrát řečeno. Odívání je záležitost každého z nás a styly a způsoby oblékání jsou různé. Každý z nás má jiný vkus a oblečení si kupuje v jiných obchodech.

Můj styl oblékání se, pravda, trochu od mainstreamu odlišuje, ale to není důvod ho hned nazývat výjimečným. Pochopitelně jsem se již setkala s mnoha nechápavými pohledy, ba i nadávkami a urážkami. Rychle jsem se naučila je ignorovat, neboť lidé jsou svou nechápavostí a netolerancí proslulí, tudíž nemá cenu si dělat těžkou hlavu z jejich hlouposti.

komentáře (1) | přidat komentář | přečteno: 116x